Eladó James Bond helikoptere 130 millióért

Címkék: árverés, aukció, James Bond, helikopter

Eszközök:Betűméret növelésBetűméret csökkentésKüldés e-mailbenNyomtatás

Deluxe Magazin

Eszközök: Betuméret növelés Betuméret csökkentés Küldés e-mailben Nyomtatás

Az RM Auctions október 27-i árverésén a Goldfinger című James Bond-filmben látott helikopter is kalapács alá kerül.

Az RM Auctions október 27-i árverésének egyik sztárja lesz az 1960-as Hiller UH-12 E4 helikopter. A légi jármű a Goldfinger című James Bond-filmben kapott szerepet.

A helikopter szakszerű, teljes restauráláson esett át, minden szempontból repülésre kész. Leütési árát 130 millió forint környékére várják a szakértők.

Felszállásra kész

Több más James Bond-relikviára is lehet licitálni, köztük arra az Aston Martin DB5-re, melyet Sean Connery a Goldfingerben és a Tűzgolyóban használt.

Aki frissebb autóra vágyik, az a Pierce Brosnan-féle Halj meg máskor-ban látott, 1998-as Jaguar XKR-re pályázhat.

1 komment

Ajánljuk még:

Amikor elég a saját barátainkból is

Szóljon hozzá:

Név:

Kötelező

E-mail:

Kötelező, nem jelenik meg

Hozzászólás:
Milyen nap van ma (pl: hétfő)?

asd | 2010. december 9., csütörtök 22:58:44

távröcsögő

LÉGY TRENDI!

Abercrombie@Fitch, Hollister, Stance, Oakley márkák webáruháza

Legfrissebb

Pharrell Williams

Pharrell Williams

Pharrell Williams lett az év divatikonja

Pharrell Williamst választotta idén az év divatikonjának az Amerikai Divattervezők Tanácsa (CFDA).

Bunga-Bunga

Bunga-Bunga

Felszámolta fizetett háremét Berlusconi

Nyilvánosságra került az a levél, amelyet Silvio Berlusconi volt olasz kormányfő írt az általa rendezett "bunga-bunga partikon" résztvevő fiatal nőknek.

Taxidermia

Taxidermia

Hódít a taxidermia a kínai gazdagok között

Egyre növekszik a kitömött vadállatok iránti kereslet a kínai gazdagok körében

Pokerdoboz
Pókertippek

Pókertippek

Az élő játékban az egyik legegyértelműbb és legnehezebben leplezhető árulkodó jel a kézremegés. Ez többnyire erős kézre és nem blöffre utal. Pókertippek.

Top5